برخی از روی ساده‌لوحی در مورد شورای نگهبان سخن می‌گویند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله سید محمد قائم‌مقامی، امروز در جمع خواهران بسیجی استان کرمانشاه در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شرایط امروز کشور برای عرصه انتخابات بسیار حساس است و هم‌چنان فتنه غرب برای نفوذ در این عرصه احساس می‌شود.

این استاد حوزه با بیان اینکه طرح فتنه غرب برای انقلاب رنگین در عرصه انتخابات ایران شکست خورده است، گفت: با وجود این، غرب از نفوذ در انتخابات ناامید نیست و به‌شدت به انتخابات اسفند ماه امید بسته و می‌خواهد با فتنه‌گری در این عرصه نفوذ کند.

وی شورای نگهبان را گلوگاهی برای مقابله با نفوذ غرب در عرصه انتخابات دانست که حملات به آن انجام می‌شود و تصریح کرد: برخی از روی ساده‌لوحی در مورد شورای نگهبان صحبت می‌کنند و چنانچه این سخنان واکاوی شود رد آنها در انتها به دشمن و استکبار جهانی برمی‌گردد.

آیت‌الله قائم‌مقامی با ابراز اینکه اقتدار نظامی اسلامی و آگاهی مردم سبب شده این گونه سخنان خریداری نداشته باشد، خاطرنشان کرد: حتی برخی از چهره‌های شناخته شده جریان اصلاحات نیز این گونه سخنان را مصداق تنش‌آفرینی در جامعه بیان می‌کنند و حضور آگاهانه در صحنه انتخابات مورد نیاز است.

این استاد حوزه و دانشگاه شورای نگهبان را فیلتر نخست و مردم را فیلتر دوم عرصه انتخابات دانست و گفت: شورای نگهبان با آگاهی به وظیفه خود عمل کرد و در این مرحله مردم با اعتماد به کانون‌های ولایی، بسیجی و در خط نظام و انقلاب افراد این لیست‌ها را انتخاب کنند.

شیطان به فتنه‌گری در انتخابات امید دارد

این استاد حوزه با بیان اینکه جریانات ضدانقلاب، طاغوتی و شیطانی و بعضاً داخلی به فتنه‌گری در انتخابات امید می‌بندند، اظهار کرد: غرب در سال‌های اخیر برای ساقط کردن حکومت‌های اروپای شرقی مخالف خود از طریق مکانیزم انتخابات وارد عمل شد.

آیت‌الله قائم‌مقامی فتنه سال ۸۸ را روی آوردن غرب به کودتای رنگین و ننگین در قبال ایران دانست و بیان کرد: غرب پس از مواجهه با نظام اسلامی و شکست در تمام جهات این مقابله به این مکانیزم روی آورد تا با حمایت از طایفه ناراضی در عرصه انتخابات زمینه کودتای رنگین را فراهم کند.

وی در تشریح عملکرد غرب در اجرای کودتای رنگین و فتنه ۸۸ عنوان کرد: در عرصه انتخابات دو طایفه موافق و ناراضی حضور پیدا می‌کنند که غرب با قرارگیری پشت نامزد ناراضی و جلوه دادن پیروزی وی در عرصه انتخابات به‌دنبال فتنه‌گری و انقلاب رنگین است.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: در فتنه ۸۸ سلطنت‌طلب‌ها، بهایی‌ها، ضدانقلاب و فتنه‌گران به‌همراه برخی انسان‌های ساده‌لوح که طرفدار غرب هم نبودند به خیابان‌ها آمدند که پس از نماز جمعه تاریخی مقام معظم رهبری این گروه آخر به خانه‌های خود بازگشتند ولی فتنه‌گران به‌مدت هشت ماه در خیابان‌ها ماندند.

مستضعفان عالم کنار انقلاب قرار دارند

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد: امام راحل(ره) به ضرورت حکومت الهی پیش از دیگران واقف شد و پایه‌های نظام اسلامی را براساس این ضرورت و با توجه به بلوغ فکری و عقلی جامعه و مبتنی بر نظریه علمی بنا نهاد.

آیت‌الله قائم‌مقامی با اعلام اینکه همه پیامبران حامل و همه اولیا حافظ این حقیقت بودند، خاطرنشان کرد: حقیقت انقلاب از ابتدای خلقت انسان وجود داشت که به‌لحاظ عدم بلوغ فکری جوامع گسترده نمی‌شد و کسانی نیز که به پیامبران می‌پیوستند در درجاتی از تحریف این حقیقت قرار داشتند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حقیقت ناب جاودانه بشر را علنی کرد، اظهار کرد: این حقیقت ناب و خالص اسلام همان ولایت بود که براساس رشد و بلوغ فکری جامعه به‌دست آمد و در طول سال‌های گذشته جهان استکبار به جنگ با این حقیقت ناب و خالص رفته است.

آیت‌الله قائم‌مقامی اقلیتی از حاکمان مستکبر را رودرروی انقلاب اسلامی دانست و گفت: مستضعفان عالم که توده‌هایی از مردم روی زمین هستند که عناد دفاعی با حق ندارند کنار انقلاب قرار دارند که این توده‌ها به‌واسطه انقلاب اسلامی در حال بیدار شدن هستند.

وی حقیقت شهادت در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را عاملی برای بیداری توده‌های مردم جهان بیان و اظهار کرد: اسلحه شیطان ترساندن انسان از مرگ است که جوانان ایران اسلامی با قدم گذاشتن در راه شهادت گره از دست‌های مستضعفان برای پیوستن به حقیقت باز کردند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود

لطفا مقدار صحیح را در کادر وارد کنید. *