نکته سیاسی

نکته سیاسی (۸۴)- شرط طلب خروج جهان از وضعیت بحران کرونا

ویروسها، اعم از آنکه آنها را شیطان برای ضربه زدن به جریان حق درست کرده باشد یا نه، اکنون سربازان تاجدار و تک تیراندازان خداوند هستند که تنها باذن خداوند و به آنکس که خدا می خواهد ، شلیک می کنند. اینکه در این تیراندازی، گاه شخص غلبه می کند و ویروس مغلوب می شود و گاه ویروس غلبه می کند و شخص از پا در می آید، آن نیز دقیقا و مطلقا بدست خداوند است. آنچه در این میان مهم است این است که مؤمنان نباید بدون برآورده شدن خواسته خداوند از این ابتلاء بزرگ که همان بیداری و توبه بشریت و استغاثه به درگاه خداوند جهت ظهور ولی خدا و پناهگاه انسان است، خواهان بازگشت وضعیت جهان به حالت قبل از این ابتلاء باشند ولو آنکه در وضعیت قبل می توانستیم به مسجد و حرم و زیارت خانه خدا برویم و در این وضعیت نمی توانیم.

نکته سیاسی (۸۳)- در خصوص پایان ماجرای کرونا

در ماجرای ویروس کرونا، احساس می شود شیطان در ادامه غلط کاریهایش برای مقابله با خداوند مرتکب غلط بزرگی شده لکن به شدت امر از دستش خارج شده و مدیریت ادامه برنامه و پایان آنرا که جز پایین کشاندن شیطان از تخت حاکمیتش نخواهد بود، خداوند خود بعهده گرفته بگونه ای که شیطان هر قدر بگوید غلط کردم و پوزش می خواهم، وضعیت به حال قبل از این غلط بزرگ بر نخواهد گشت. در این میان بشریت اگر بخواهد دچار ضرب و شست شدید که اقلش، کشتار بیش از سه چهارم مردم روی زمین و اکثرش، دچار شدن اکثر انسانها به دوزخ ابدی است، نشود، باید هرچه زودتر برای خلع سلاح شیطان قیام کند و با صمیم قلب خود تشریف فرمایی و طلوع و ظهور دو حجت خدا و دو انسان آسمانی یعنی حضرت امام زمان عج و حضرت مسیح ع را برای مدیریت جهان آینده، مطالبه نماید.

نکته سیاسی (۸۲)- تبریک ضربه به هیمنه شیطان

اگر شیطان توسط دولت فرعونی آمریکا، هیمنه و هژمونی خود را به رخ جهانیان می کشاند بداند که موسای زمان، یعنی خمینی کبیر و خدای خمینی نیز دارای هیمنه وهژمونی است و تفاوت هیمنه و هژمونی شیطان با هیمنه و هژمونی خداوند به قدر تفاوت شیطان و خداوند است که یکی یعنی شیطان خودش و هیمنه اش مطلقا تحت کنترل و مدیریت دیگری یعنی خداوند قرار دارد بر خلاف عکس آن.
نترسیدن از هیمنه پوشالی شیطان و وارد ساختن ضربت حیدری بر این هیمنه را به موحدان عالم تبریک می گویم.
سید محمد قائم مقامی
۱۸ دی ۱۳۹۸

نکته سیاسی (۸۱)- پاسخی به سخن یک روشنفکرنما در باب فساد موجود در نظام ایران

نکته سیاسی(۸۱)
یکی از کسانی که خود را روشنفکر و اندیشمند می داند، اخیرا گفته است ساختار حکومتی ایران آنچنان فاسد است که اگر امام زمان عج هم بیاید نمی تواند آنرا اصلاح نماید و ما در پاسخ به این شخص می گوییم ساختار فکری و معرفتی این قبیل از روشنفکران که تا نوک بینی خود را بیشتر نمی بینند و قادر به تشخیص فساد و صلاح اعظم نیستند، آنچنان وارونه و فاسد است که چنانچه حضرت ولی عصر عجل الله فرجه نیز تشریف فرما شوند، نخواهند توانست به این طایفه از باصطلاح روشنفکران بفهمانند که فساد موجود در ساختار حکومت ایران، در قیاس با فسادی که در ساختار حکومتی امثال آمریکا و اسرائیل و سعودی وجود دارد و می تواند زمین و زمان را به فساد بکشاند، مانند نسبت قطره به دریا و ناشی به منشا است.

نکته سیاسی (۸۰)- حکم تظاهرات سیاسی علیه نظام های محور مقاومت

در کشورهای محور مقاومت که نظامهایشان اساس مردمی و الهی دارد، تظاهراتهای سیاسی علیه این نظامها ولو به صورت مسالمت آمیز، از آنجا که بی درنگ توسط اوباش و اشرار و نیروهای شیطانی، مصادره و تبدیل به حرکتی برای براندازی این نظامها می شود، به لحاظ عقل و شرع و قانون، حرام و ممنوع و بزرگترین مصداق فساد و گناه محسوب میشود.

نکته سیاسی (۷۹)- نتیجه تخطی از ولی فقیه زمان در مبارزه با ظلم و فساد

در عصر ما علمدار و فرمانده مبارزه با ظلم و فساد اعم از ظلم و فساد ریشه ای و عارضی، ولی فقیه زمان است. هر گونه ادعای مبارزه با ظلم و فساد در صورت تعدی و تخطی واقعی از ولی فقیه زمان، خود دچار شدن به ظلمی دیگر و فسادی دیگر است.

نکته سیاسی (۷۸)- لازمه مشارکت در کاهش فساد و افزایش صلاح در ایران کنونی

آن کس که پس از وقوع انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت دینی در ایران، فواره فساد و دنیا خواهی را که بلند شده می بیند لکن از دیدن فواره صلاح و خداخواهی که آن نیز بلند و بلکه بلندتر از فواره اول است غافل است، نمی تواند تحلیل صحیحی از صحنه موجود داشته باشد و نمی تواند در فرایند کاهش فساد و افزایش صلاح شرکت داشته باشد کما اینکه آن کس که جریان صلاح و معنویت را می بیند و از دیدن جریان دیگر غافل است، این گونه است و تنها کسی می تواند نقش آفرین صحنه کاهش فساد و افزایش صلاح باشد که با دوچشم هر دو جریان و هر دو فواره را مشاهده نماید و باور داشته باشد جریان صلاح حادث شده، جوهری و ذاتی و آینده دار و جریان فساد پدید آمده عرضی و عارضی و بدون آینده است.

نکته سیاسی (۷۷)- آزادی جهان در گرو آزادی مراکز مقدس از لوث حاکمیت اشرار

آزادی جهان در گرو آزادی دین و آزادی دین در گرو آزادی مراکز مقدس دین از لوث حاکمیت اشرار است. اکنون به برکت وقوع انقلاب اسلامی در ایران، یک مرکز از سه مرکز مقدس دین یعنی کربلای معلی از لوث اشرار آزاد شده و تمام دغدغه و اهتمام خداپرستان و صالحان جهان، آزادسازی دو مرکز دیگر یعنی کعبه و قدس شریف از لوث اشرار سعودی و اسرائیلی است همانگونه که تمام دغدغه و اهتمام کفار و شیاطین جهان اسیرسازی مجدد کربلاست که امری است محال.

نکته سیاسی (۷۶)- نزدیک بودن ختم حاکمیت و تمدن غرب و آغاز تمدن جدید اسلامی

با فتح مکه در سال هشتم هجری توسط اسلام و پاکسازی مسجد الحرام از سلطه مشرکین و بتهای جلی، عظیمترین تمدنی که تاکنون تحقق داشته پدید آمد لکن به دلیل اعراض مسلمانان در وجه غالب از حقیقت و روح اسلام یعنی ولایت معصومان، این تمدن دچار افول شد و جای خود را به تمدن مادی غرب داد و بار دیگر مکه معظمه و مسجدالحرام توسط مشرکین وهابی و با معاضدت کفار غربی تصرف شد و اکنون به دنبال وقوع انقلاب مبارک اسلامی در ایران و آغاز توبه جمعی بشریت به سوی خداوند و آزادی کربلای معلی از لوث کافران و طاغوتیان، بار دیگر مکه معظمه و مسجدالحرام در آستانه فتحی دیگر و جهان در آستانه تمدنی دیگر قرار گرفته که به مراتب از تمدنهای سابق عظیمتر است. اکنون، امواج این فتح به پشت دیوارهای مسجدالحرام و همچنین مسجدالاقصی رسیده و باز شدن درهای این دو مسجد بروی مومنان و موحدان آخرالزمان که به معنای ختم رسمی تمدن و حاکمیت غرب و آغاز تمدن جدید اسلامی است، بسیار نزدیک است.

نکته سیاسی (۷۵)- مطلب مورد نزاع میان ایران و آمریکا و نتیجه این جنگ

جنگ میان ایران و آمریکا بر سر این مطلب است که ایران می گوید: حق با خداوند است و این خداوند است که باید در جهان حکومت کند و آمریکا می گوید حق با شیطان است و این شیطان است که باید حاکم جهان باشد. نتیجه این جنگ ایمان آوردن میلیاردها انسان به خداوند است در صورت پیروزی ایران و کافر شدن میلیاردها انسان به خداوند در صورت پیروزی آمریکا، لکن هیهات که در این جنگ پیروزی با شیطان باشد.

نکته سیاسی (۷۴)- انقلاب اسلامی ایران، آغاز توبه بشریت

انقلاب اسلامی ایران که اکنون شجره مبارکه ۴۰ ساله ایست و هیچ طوفانی قادر نخواهد بود آنرا از زمین برکند، بی ذره ای تردید آغاز توبه جمعی بشریت بسوی خداوند است و مراد از توبه بسوی خداوند در این مقطع، توبه جمعی انسانها بسوی خداوند از طریق بازگشت به ولی و نماینده برحق خداوند است و نه گفتن استغفرالله و اتوب الیه به زبان.

نکته سیاسی (۷۳)- عاقبت ایستادگی غرب در برابر اراده خداوند و جانشینان انبیاء

وقتی در عصر ما با وقوع انقلاب اسلامی در ایران، فقیه عظیم الشانی همچون امام خمینی رضوان الله علیه که بحق وارث و امین و نماینده انبیاء و مترجم اراده و نظر خداوند در این عصر بود بر سر غرب فریاد می کشد که راه و روش شما غلط و بر خلاف نظر و رضایت خداوند است و اصرارتان بر حفظ دولت نامشروع و غیر قانونی اسرائیل، سفیهانه است، غرب در پاسخ و در ادامه شوخیها و بازیهای گذشته می گوید: اولا ما نمی دانیم خدا هست و یا نیست! زیرا که عقل نظری در مورد بود و نبود خداوند حکمی ندارد! و اعتقاد به خدا امری اخلاقی و ارزشی و غیر علمی است، ثانیا اگر هم خداوند وجود داشته باشد! راهی بسوی درک نظرات او وجود ندارد و هر کس در این مورد قرائت و تفسیر خود را دارد و همه قرائتها نیز محترمند! ثالثا اگر هم راهی به درک نظر خداوند وجود داشته باشد، نظر خداوند همین نظر اسرائیل است! و در این زمان، اسرائیل نماینده و سخنگوی خداوند در روی زمین است!!
تاریخ بزودی نشان خواهد داد که ایستادن در برابر اراده و نظر خداوند پس از اعلام آن توسط انبیاء یا جانشینان انبیاء چه سرانجامی خواهد داشت و چگونه غرب و در راس آن آمریکا هنگام غرق شدن خواهد گفت: اکنون به خدای خمینی ایمان آوردم و به او خطاب خواهد شد الان و قد عصیت قبل و کنت من المفسدین. یونس آیه ۹۱.

نکته سیاسی (۷۲)- رابطه تضامنی سعودی، اسراییل و آمریکا

اکنون رابطه میان سه دولت سعودی، اسراییل و آمریکا، رابطه تضامنی و ضمانت متقابل است یعنی که دولت اسرائیل ضامن بقاء دولت سعودی و دولت سعودی ضامن بقاء دولت اسرائیل و ایندو ضامن بقاء دولت آمریکا و دولت آمریکا ضامن بقاء این دو دولت است و هر سه دولت تصمیم اکید دارند تا با دهانهای خود نور خداوند را که با انقلاب اسلامی ایران در جهان پرتو افکند، خاموش نمایند والله متم نوره ولو کره الکافرون.

نکته سیاسی (۷۱)- قیاس نحوه آزادی ایران توسط امام ره با نحوه آزادی جهان توسط امام زمان عج

شاید بتوان نحوه آزادی جهان توسط امام زمان عج را به نحوه آزادی ایران توسط امام خمینی رضوان الله علیه قیاس نمود. یعنی همانگونه که با قیام مردم ایران و در حالیکه تتمه حکومت طاغوت هنوز وجود داشت این امکان فراهم شد که امام به ایران تشریف بیاورند و آزادی ایران را کامل نمایند همچنین بنظر می رسد که با قیام مردم جهان و در حالیکه هنوز تتمه سلطه و حاکمیت طواغیت برقرار است این امکان فراهم می شود که حضرت امام زمان عج به مکه و قدس وارد شوند و جریان آزادسازی مکه و قدس و کل جهان را تکمیل و تثبیت فرمایند.

نکته سیاسی (۷۰)- آزادی کربلا، مکه و قدس؛ مقدمه ظهور

از آنجا که اطاق هدایت و فرماندهی جهان در سه مرکز مقدس کربلا و مکه و قدس قرار دارد، شیطان برای حاکمیت بر جهان هر سه مرکز را از طریق صهیونیستها، سعودیها و بعثیها به تسخیر و تصرف خود در آورد. با وقوع انقلاب الهی در ایران تحت هدایت و ولایت سه مرکز قدسی، نخست کربلا از لوث بعثیها آزاد گردید و می رود تا عن قریب مکه را از لوث آل سعود و قدس را از لوث صهیونیستها، پاک و آزاد گرداند. و این یعنی تغییر اساسی نظم جهان و مدیریت شدن جهان بصورت مستقیم و بدون واسطه شیاطین اشغالگر، توسط سه مرکز مقدس و الهی و این یعنی ظهور اسلام و ظهور امام زمان عج. بنابراین جهان نمی تواند منتظر بماند تا حضرت امام زمان تشریف فرما شوند و مکه و قدس را آزاد فرمایند بلکه انسانها باید به قیام خود که موجب آزادی کربلا شد ادامه دهند تا دو مرکز دیگر نیز آزاد شوند و با آزادی هر سه مرکز است که حضرت حجت عصر عج از پرده غیبت به عالم شهاده نزول اجلال خواهد فرمود و اشرقت الارض بنور ربها، تحقق خواهد یافت.